Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :
+48 519 902 560

Gothaer

Profesjonalne podejście, odpowiedzialność i wysoka jakość obsługi to cechy, które powinny wyróżniać każde towarzystwo ubezpieczeniowe. Dzięki temu buduje swoją wiarygodność, wizerunek i zyskuje zaufanie klientów. To wszystko jest niezwykle ważne i bardzo istotne, jeżeli wziąć pod uwagę, że to właśnie towarzystwu ubezpieczeniowemu klienci powierzają to, co mają najcenniejsze – życie i zdrowie.

Historia

Grupa Gothaer swoimi początkami sięga do roku 1820. Przez to jest to jedno z najstarszych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Powstało w Niemczech, w mieście Gotha. Niemiecka solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność to doskonały przepis na odnoszącą sukcesy firmę. Do Polski towarzystwo dotarło w roku 2011 i od razu rozpoczęło intensywną działalność marketingową, która wkrótce zaowocowała równie intensywną działalnością ubezpieczeniową. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Oferta Produktowa

Gothaer to kompleksowe ubezpieczenia, które zaspokajają potrzeby klientów na wielu różnych frontach. Co za tym idzie, w jednym miejscu można chronić zarówno swoje życie, zdrowie, majątek i samochód. Oto, jakie ubezpieczenia firma oferuje klientom.

Ubezpieczenia majątkowe

W ramach tej grupy ubezpieczeń oferowane jest ubezpieczenie Cztery Kąty, czyli ubezpieczenie domów i mieszkań. Na Fali, dedykowane wszystkim miłośnikom żeglarstwa i żaglówek oraz OZE dla ekologów, dla których Odnawialne Źródła Energii są ważne.

Ubezpieczenia osobowe

To grupa ubezpieczeń, w ramach których klienci mogą dostać wsparcie finansowe w razie następstw nieszczęśliwych wypadków indywidualne (Na Wszelki Wypadek), dla szkół i placówek oświatowych (NNW Oświata) oraz na pokrycie kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku (GoVital).

Ubezpieczenia komunikacyjne

To najliczniejsza grupa ubezpieczeń. Znaleźć tu można ubezpieczenie OC, AC, Assistance, ubezpieczenie opon, szyb, bagażu, NNW dla kierowcy i pasażerów, OC Zielona Karta, OC Graniczne lub ubezpieczenie kosztów leczenia po wypadku komunikacyjnym.

Ubezpieczenia turystyczne

W tej grupie znajdują się ubezpieczenia, które pokrywają koszty leczenia za granicą w razie choroby lub nieszczęśliwego wypadku (W Podróży), koszty leczenia cudzoziemców na terenie RP lub też koszty rezygnacji z imprezy turystycznej na skutek powodów objętych ubezpieczeniem. Zależnie od potrzeb i oczekiwań można wybrać najbardziej odpowiedni pakiet ochrony.

Ubezpieczenia rolne

W tym dziale znajduje się ubezpieczenie OC dla rolnika, obowiązkowe ubezpieczenie budynków oraz GOCARGO. To ostanie, to ubezpieczenia mienia w gospodarstwie. Ubezpieczenie dobrowolne mające strukturę modułową, co powoduje, że można wybrać dokładnie taki pakiet ochrony, jaki jest potrzebny.

Gothaer oferuje również ubezpieczenia dla firm. Są one skoncentrowane głównie wokół ochrony majątku. Różnią się branżowymi zagrożeniami i specyfikacją.

Likwidacja szkody, kontakt

Likwidacja szkody jest wyjątkowo prostą procedurą. Wystarczy wejść na stronę towarzystwa i kliknąć zakładkę o nazwie „likwidacja szkody”. Zgłoszenie można zrealizować online lub poprzez bezpośredni kontakt. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta. Firma nie faworyzuje żadnej z form. W zakładce „likwidacja szkody” znajdują się wszelkie niezbędne informacje, druki i instrukcje dotyczące postępowania. Jest to więc zadanie wyjątkowo łatwe.

Siedziba firmy:

02-675 Warszawa
ul. Wołoska 22 A
tel.: (22) 469 60 00 – 01